Producent folii na rękawiczki.

Produkujemy folię hdpe,mdpe,oraz wąskie rękawy z folii ldpe/mdpe

Papfol oferuje producentom rękawiczek foliowych folie z polietylenu hdpe/mdpe.Folie do produkcji rękawic zrywek foliowych dostarczamy do wielu nowych producentów.Oferujemy rękawy foliowe na rękawiczki ze sprawdzonego składu mieszanki polietylenów zapewniającego łatwy zgrzew rękawiczek oraz wydajność maszyny oraz redukcję odpadów..

Przykładowa oferta to folia w cenie 4,50 netto za kilogram z dostawą nawet dwóch rolek na próbę . Rękaw foliowy na rękawiczki szerokość 32 cm , nawój 6000 metrów waga rolki 31 kg. To pozwoli na produkcję rękawic zrywek długość materiału do produkcji 30 cm , waga z odpadem 0,155 kg. Folia moletowana lub gładka,folia bezbarwna lub np.niebieska.

Zapewniamy odbiór ścinek/odpadów z produkcji w uczciwej cenie: nasz odpad 2 zł netto kg. ścinki z obcej folii 1,40 kg.

Zadzwoń do producenta,produkujemy również opakowania foliowe na rękawiczki,worki z nadrukiem lub bez

Nawiązuje kontakt po przeczytaniu polityki prywatności

Poznajmy się lepiej prześlij zapytanie:

nakład,rodzaj reklamówki,wymiar,nazwę firmy.

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon

Znajdziesz u nas duży wybór jednorazowych reklamówek. Posiadamy w ofercie reklamówki z logo,grube mocne reklamówki oraz różne rozmiary reklamówek. Torby foliowe produkujemy z najlepszych surowców.Nasza produkcja jest przeznaczona głównie dla stałych wieloletnich odbiorców , ale chętnie wyprodukujemy też dla Ciebie tanie mocne reklamówki nawet w małym nakładzie.www.papfol.pl