Ceny reklamówek

Reklamówki z Papfol oferujemy w cenach producenta. W cenę reklamówek w ofercie zawsze wkalkulowany jest koszt dostawy a dla dużych ilości proponujemy gratisowe matryce i projekty nadruku logo.


Cena reklamówek zależy od gramatury folii, nakładu oraz ilości kolorów logo jeśli jest to niski nakład. Aby uzyskać dobrą ceną możemy zaproponować reklamówki ekologiczne z surowca Pebd. Jaki to surowiec? Służy gównie do produkcji reklamówek z folii od 40 mikron , jeśli reklamówki wielorazowe to powyżej 50 mikron. Ale w naszym wydaniu to również bardzo mocne reklamówki z folii od 20 mikron.


Rozmiar reklamówek wybierz na naszej stronie, podaj długość z uszami, szerokość dna reklamówki, przeznaczenie. Naszym zadaniem pozostaje dobranie grubości folii.


Jak znaleźć cennik i oferty producenta reklamówek? Sprawa bardzo prosta: szukaj w Google , jest tam wiele stron operujących opakowania, reklamówki, torby reklamowe, torby foliowe. Wpisz proste hasło ceny reklamówek Tu są wszystkie wartościowe wyniki wyszukiwania. Strony producenta reklamówek, cenniki , rozmiary reklamówek, oferty cenowe.

Oferta bez zbędnych zapytań.

www.papfol.pl/reklamówki-torby-foliowe-cennik

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną kalkulację i rozpocząć współpracę z producentem reklamówek foliowych reklamówek jednorazowych oraz z nadrukiem firmowym wielorazowych 50 mikron torby reklamowe typu koszulka .

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Ikona społeczna

Torby foliowe z nadrukiem: torby reklamowe z folii LDPE PEBD. ... opakowania od ponad 20 lat z nadrukiem firmowym oraz zrywki jednorazowe bez nadruku wyprodukujemy w rozmiarach od małych rekkamówek z nadrukiem  lub jednorazowe . Reklamówki z folii 50 mikron z nadrukiem lub bez logo firmowego.