Produkcja reklamówek

Aktualizacja: wrz 6

Produkujemy reklamówki z

nadrukiem,reklamówki LDPE z folii powyżej 50 mikrometrów

super wytrzymałe, praktyczne, folia nie sztywna, zgrzane rączki oraz dno,bardzo pojemne i łatwe do recyklingu , torby foliowe wielokrotnego użytku. Wiele rozmiarów,folia LDPE wytaczana liną produkcyjną z dozowaniem oraz kontrolą grubości folii grawimetryczną.

Projekty Darmowy projekt to standard , oferujemy: wykonanie projektu z podaniem pola zadruku, poprawki i dodatkowe uzgodnienia gratis. Wykonanie Projekty a co z tym związane są wykonywane na podstawie przesłanych materiałów. Matryce. Twoja matryca będzie wyprodukowana w doświadczonej firmie, zapewniającej trwałość i właściwe wykonanie zgodnie z projektem. Matryce są do dyspozycji klienta, Zużycie matryc , to nasz koszt. Do czasu zmiany projektu klient nie ponosi żadnych kosztów.

www.papfol.pl

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Reklamówki,torby,produkcja.

Torby LDPE .Nadruk,reklama firmy.Papfol reklamówki Oferta specjalna mocnych , tanich reklamówek z na nadrukiem logo dla klientów z Rzeszowa oraz Krakowa.Torby z nadrukiem w kolorach od czarnego do bia

 Reklamówki z nadrukiem | Torby foliowe z nadrukiem | Reklamówki jednorazowe

Opakowania foliowe z nadrukiem.Reklamówki wielorazowe oraz jednorazowe,woreczki hdpe

Więcej informacji na stronach:Torby foliowe,Reklamówki z nadrukiem Łódź.Reklamówki Katowice

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

Reklamówki z nadrukiem.Torby HDPE,LDPE.MDPE lub jednorazowe.Strona producenta opakowań,polietylenu hdpe lub ldpe.Woreczki foliowe.torebki jednorazowe do pakowania produktów spożywczych.Produkujemy tanie reklamówki z nadrukiem.Nadruki logo na opakowaniach sklepu,cateringu,firmy,produkcji rolnej,Torby reklamowe jednorazowe oraz wielorazowe 50 mikron z folii ldpe..Oferta producenta Papfol dostawa do Twojej firmy gratis.
 

Torby foliowe

Imię *

Email *

Telefon

Adres

Temat

Wiadomość