Reklamówki jednorazowe

Aktualizacja: 7 dni temu

Na stronie Papfol Bolesław oferujemy reklamówki jednorazowe. Tanie i wysokiej jakości foliowe opakowanie niezbędne w zakupach produktów spożywczych. Torebki jednorazowe wyprodukowane w Papfol to też reklama, reklama bezpośrednia, reklama produktu, reklama firmy

Reklamówki z nadrukiem Torby foliowe Reklamówki z nadrukiem Producent opakowań foliowych , produkujemy głównie reklamówki foliowe z nadrukiem logo. Nadruk na reklamówkach jednorazowych i wielorazowych z folii LDPE PEBD MDPE HDPE. Torby reklamowe drukujemy głównie na białej folii z nadrukiem flexo do sześciu kolorów , kolory nadruku z palety Pantone .Drukujemy ekologicznie farbami akrylowymi , farby nie są szkodliwe oraz posiadają deklarację zgodności U.E. Farby są produkowane w U.E i posiadają wszystkie certyfikaty.

Produkcja reklamówek

Papfol Bolesław produkuje torby foliowe z nadrukiem logo. Torby foliowe z nadrukiem na folii HDPE PEBD HDPE różna grubość folii ,wymiary reklamówek od małych HDPE 18/6/33 torby foliowe MDPE o grubości 22 mikron w wymiarze 30/8/54 lub wybierz z produktów Papfol Bolesław reklamówki powyżej 50 mikron mocne reklamówki LDPE PEBD z nadrukiem logo lub w wielu kolorach bez nadruku na stronie sklep.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Poznajmy się lepiej prześlij zapytanie: nakład rodzaj reklamówki wymiar nazwę firmy.

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.co

Opakowania Sosnowiec

Nawiązuje kontakt po przeczytaniu polityki prywatności

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon