Reklamówki jednorazowe na rolce

Aktualizacja: wrz 13Produkujemy także reklamówki z folii HDPE- jednorazówki z przeznaczeniem jak REKLAMÓWKA NA ROLCE Szerokie zastosowanie w wielu branżach różnych grubościach folii ,poniżej 15 mikrometrów czyli podstawowe opakowanie żywnośći jak: warzywa, mięso,ryby,pieczywo oraz inne zastosowania w celu zapobieganiu marnowania żywności, np. w piekarniach,masarniach oraz wszędzie tam gdzie jest sprzedawana żywność luzem. Produkujemy reklamówki z nadrukiem lub bez nadruku,torebki foliowe HDPE. Parametry oraz przeznaczenie jak reklamówki na rolce , tylko zdecydowanie taniej.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Reklamówki,torby,produkcja.

Torby LDPE .Nadruk,reklama firmy.Papfol reklamówki Oferta specjalna mocnych , tanich reklamówek z na nadrukiem logo dla klientów z Rzeszowa oraz Krakowa.Torby z nadrukiem w kolorach od czarnego do bia

 Reklamówki z nadrukiem | Torby foliowe z nadrukiem | Reklamówki jednorazowe

Opakowania foliowe z nadrukiem.Reklamówki wielorazowe oraz jednorazowe,woreczki hdpe

Więcej informacji na stronach:Torby foliowe,Reklamówki z nadrukiem Łódź.Reklamówki Katowice

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

Reklamówki z nadrukiem.Torby HDPE,LDPE.MDPE lub jednorazowe.Strona producenta opakowań,polietylenu hdpe lub ldpe.Woreczki foliowe.torebki jednorazowe do pakowania produktów spożywczych.Produkujemy tanie reklamówki z nadrukiem.Nadruki logo na opakowaniach sklepu,cateringu,firmy,produkcji rolnej,Torby reklamowe jednorazowe oraz wielorazowe 50 mikron z folii ldpe..Oferta producenta Papfol dostawa do Twojej firmy gratis.
 

Torby foliowe

Imię *

Email *

Telefon

Adres

Temat

Wiadomość