top of page

Rodzaje reklamówek foliowych

Jak nazwać rodzaj reklamówek w zamówieniu, jakie reklamówki produkuje Papfol Bolesław? Produkujemy różne reklamówki z folii typu koszulka:

  • Najtańsza i cienka reklamówka to jednorazówka , czyli reklamówka typu koszulka. Produkowana zazwyczaj z folii HDPE. Reklamówka typu koszulka jak nazwa wskazuje jest podobna do t-shirt i tak jest też nazywana. Reklamóweczki tego typu zazwyczaj są używane do pakowania żywności lub były powszechnie używane jako opakowanie reklamowe dla aptek. Reklamówki typu koszulka mogą być produkowane jako zrywki lub na rolce. Torebka tego typu jest często produkowana z nadrukiem reklamowym. Logo zazwyczaj jest jednostronne w postaci prostej grafiki. Małe reklamówki z nadrukiem zamówisz w niskim nakładzie na stronie Papfol Bolesław k/Olkusza z dostawą gratis w dowolne miejsce Polski.


  • Torby z nadrukiem w rozmiarze i wytrzymałości do zakupów weekendowych , czyli bardzo pojemne i wytrzymałe reklamówki foliowe z folii około 20 mikrometrów. Niby nie ekologiczne jednak najbardziej ekonomiczne reklamówki. Tego typu reklamówki są na cenzurowanym poprzez działania lobby producentów toreb papierowych. Reklamówki tak zwane lekkie torby zakupowe zagrażają jednorazowym torbą papierowym ponieważ są identyczne użyteczne lecz dużo tańsze. Torby reklamowe typu koszulka o gramaturze 20 mikron kupisz w promocyjnej cenie i dobrej jakości na stronie reklamówki Hdpe. Reklamówki Hdpe proponujemy z nadrukiem indywidualnym. Torby hdpe z nadrukiem zawsze dostawa gratis, dla większych nakładów matryce i projekt nadruku gratis.


  • Reklamówki wielorazowe LDPE. Super mocne torby, reklamówki z polietylenu PEBD. Torby reklamówki z folii powyżej 50 mikrometrów produkujemy w Papfol Bolesław z nadrukiem firmowym, bez nadruku, z nadrukiem kodu EAN, wybór należy do Ciebie jaki rozmiar i rodzaj reklamówki wybierzesz. Oferujemy z nadrukiem firmowym w nakładzie od 2000 sztuk. Reklamówki Ldpe lub Pebd 50 mikron to super wytrzymały nośnik reklamowy, jest wielorazowa w przeciwieństwie do reklamówki, torby papierowej, cena reklamówki jest 70% niższa od porównywalnej torby z papieru. Proponujemy reklamówki 50 μm w super cenie producenta www.papfol.pl


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page