top of page
Opakowania jednorazowe
Reklamówki jednorazowe

Jednym z naszych produktów są reklamówki jednorazowe. Reklamówki są do nabycia w naszym sklepie w podstawowych rozmiarach oraz wielu innych na zamówienie .Produkujemy reklamówki w kilku podstawowych kolorach oraz możliwe jest wyprodukowanie zrywek foliowych na zamówienie . 

Oferta reklamówek to:

  • reklamówki z nadrukiem

  • reklamówki małe

  • reklamówki duże

  • reklamówki na rolce

Oraz inne opakowania foliowe z nadrukiem w postaci torebek, worków, reklamówek z folii hdpe ldpe pebd .

produkcja reklamówek.jpg

Reklamówki jednorazowe foliowe zrywki woreczki inne opakowania do pakowania żywności, szukasz na stronie www.papfol.pl .To dobry wybór jeśli produkt ma być tani z dostawą od producenta. Papfol Bolesław Ewa Łaskawiec produkuje reklamówki jednorazowe czyli podstawowe opakowanie produktów spożywczych. Reklamówki do 15 mikrometrów są zwolnione z opłat do BDO. Producent www.papfol.pl oferuje tanie i mocne reklamówki z folii hdpe

Sklep z reklamówkami
reklamówki.png

Producent reklamówek

Zapraszamy do wsółpracy hurtownie opakowań, proponujemy reklamówki w różnych opacjach dostosowane do lokalnego odbiorcy

Reklamówki

Proponujemy w mniejszych ilościach zakup w firmie Opakowania Sosnowiec 1-maja 14, zawsze najlepsza cena i wysoka jakość , możliwy do zamówienia nadruk na reklamówce jednorazowej lub zamówienie ilości hurtowych dowolnych rozmiarów reklamówek jednorazowych lub toreb foliowych z LDPE. Opakowania Sosnowiec to nasz dystrybutor, i jednocześnie najlepszy sposób sprawdzenia naszej jakości reklamówek dla klientów z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Katowic gdzie dostarczymy reklamówki lub inne opakowania do sklepu lub gastronomii.

Oraz inne opakowania w tym reklamówki jednorazowe z Papfol Bolesław

bottom of page