Reklamówki poniżej 15 mikronów czyli reklamówki jednorazowe. Papfol produkuje z nadrukiem lub cienkie ale mocne reklamówki do pakowania produktów spożywczych.Reklamówki z folii o gramaturze poniżej 15 mikrometrów zwolnione z opłaty recyklingowej oraz zgodnie z dyrektywą U.E. nie powinny podlegać podatkowi Plastic tax lub inaczej R.O.P Reklamówki możemy wyprodukować z nadrukiem.

Reklamówki poniżej 50 mikronów

reklamówki z nadrukiem firmowym.jpg

Nasza oferta jest szeroka od reklamówek poniżej 15 mikrometrów do toreb foliowych typu koszulka o gramaturze powyżej 50 mikron.Torby foliowe powyżej 50 mikron polecamy super mocne z folii PEBD lub LDPE, nadruk logo lub do sprzedaży z kodem EAN. Oferta producenta Papfol Bolesław.

Nawiązuje kontakt po przeczytaniu polityki prywatności

Poznajmy się lepiej prześlij zapytanie:

nakład,rodzaj reklamówki,wymiar,nazwę firmy.

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon

Znajdziesz u nas duży wybór jednorazowych reklamówek. Posiadamy w ofercie reklamówki z logo,grube mocne reklamówki oraz różne rozmiary reklamówek. Torby foliowe produkujemy z najlepszych surowców.Nasza produkcja jest przeznaczona głównie dla stałych wieloletnich odbiorców , ale chętnie wyprodukujemy też dla Ciebie tanie mocne reklamówki nawet w małym nakładzie.www.papfol.pl