Torby foliowe z nadrukiem wykonujemy z folii PEBD.

Produkujemy reklamówki foliowe,z nadrukiem,reklamówki bez nadruku oraz torby foliowe super mocne z folii LDPE.Rekamówki foliowe powyżej 50 mikrometrów w większości U.E są traktowane jako wielorazowe,torby foliowe zdatne do recyklingu,dodatkowo nasze produkowane w Papfol Ewa Łaskawiec mogą być na życzenie klienta wyprodukowane z surowców wyłącznie z recyklingu opakowań foliowych.Torby foliowe z tego typu surowca to zazwyczaj mix czyli PEBD zazwyczaj takie torby są dostępne bez żadnych opłat i zakazów w kraju który pierwszy zaczął walkę z plastikiem Francji oraz wpłynął na uchwalenie zakazu reklamówek w koloniach Francuskich.

Papfol wyprodukuje reklamówki PEBD też do Twojej firmy.

Torby foliowe z nadrukiem wykonujemy z folii LDPE.

Produkcja Papfol to też torby foliowe z polietylenu LDPE.Tego typy reklamówki są bardzo wytrzymałe,elastyczne i mogą być zastosowane do pakowania ostrych produktów ponieważ są znacznie bardziej odporne na rozdarcie.Na takich torbach oferujemy nadruk flexo już od tysiąca sztuk.Torby z folii Ldpe produkujemy w kolorach:biały,żółty,zielony,czarny,czerwony ,możliwy nadruk logo w kilku kolorach.

Rozmiary toreb Ldpe z Papfol dostęone od 25/6/45 do 32/10/65 oraz wszystkie pośrednie wymiary reklamówek z nadrukiem logo 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie 

Torby foliowe z nadrukiem wykonujemy z folii  MDPE 

Oferta dla wymagających klientów , torba bardzo mocna,estetyczna gramatura 50 mikron lub więcej 52 mikron,produkujemy takie torby z nadrukiem logo,minimalny nakład dla 30/8/54 to 5 tyś sztuk,zapytaj o najnowszą promocyjną cenę .

Papfol wysyłamy darmowe próbki,wykonujemy projekty bez zobowiązań 

  • Torby foliowe z nadrukiem - Producent

  • Reklamowe torby foliowe z nadrukiem

  • torby foliowe, torby reklamowe, reklamówki

  • TORBY FOLIOWE - producent, reklamówki z nadrukiem

  • Koszulka | Torby Foliowe, Reklamówki Foliowe

  • Reklamówki z nadrukiem.Torby HDPE,LDPE.Mdpe

Papfol produkcja reklamówek toreb foliowych z nadrukiem opakowań foliowych jak worki hdpe,reklamówki jednorazowe zrywki,folia do produkcji rękawiczek jednorazowych.

Odwiedź stronę promocje lub wyceń najlepszą ofertę dla Ciebie..

reklamowki Poznań
Torby foliowe
Torby z nadrukiem
Reklamówki mocne
kraków_reklamowki

Nawiązuje kontakt po przeczytaniu polityki prywatności

Poznajmy się lepiej prześlij zapytanie:

nakład,rodzaj reklamówki,wymiar,nazwę firmy.

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon

Znajdziesz u nas duży wybór jednorazowych reklamówek. Posiadamy w ofercie reklamówki z logo,grube mocne reklamówki oraz różne rozmiary reklamówek. Torby foliowe produkujemy z najlepszych surowców.Nasza produkcja jest przeznaczona głównie dla stałych wieloletnich odbiorców , ale chętnie wyprodukujemy też dla Ciebie tanie mocne reklamówki nawet w małym nakładzie.www.papfol.pl