top of page

REKLAMÓWKI FOLIOWE Z NADRUKIEM INDYWIDUALNYM

Proces tworzenia personalizowanych reklamówek jest bardzo prosty , jeśli zamawiasz u producenta. Zarówno na etapie wyceny, projektowania, wystarczy wysłać zapytanie resztę wykonamy gratis. Aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania po akceptacji naszej oferty wyślemy stample. Najlepszym na to sposobem będzie kontakt telefoniczny w celu przedstawienia naszych możliwości produkcyjnych. Prosimy, zostaw swoje dane w formularzu.
Skontaktujemy się z Tobą! Wizualizację przygotujemy GRATIS! Wycena jest ofertą. Dołożymy wszelkich starań aby wysłane torby, reklamówki były adekwatne do wysłanych stampli.

Ekspert w temacie reklamówek z nadrukiem, toreb reklamowych z nadrukiem logo. 

Wybierz reklamówki torby opakowania jednorazowe na stronie Papfol . Dostarczamy tanio opakowania do Bielska, Tychów, Czechowic, Cieszyna, Kęt, Czańca do sklepu firmy restauracji. Torby z nadrukiem firmowym z folii. Reklamówki jednorazowe, reklamówki wielorazowe, reklamówki powyżej 50 mikron . Beskidzki region Śląska jest jednym z głównych naszych odbiorców toreb z nadrukiem indywidualnym. Reklamówki foliowe produkujemy od 1998 roku , posiadamy dostęp do odpowiednich technologii , dostawców polietylenów, drukujemy ekologicznie farbami akrylowymi. 
Ekspert opakowania
Reklamówki.jpg
bottom of page