top of page

Opakowania cateringowe są niezbędne w działanosći gastronomicznej jeśli ofrujemy dania na wynos w resatauracji lub żywnosć z dostawą do klienta. Torby cateringowe są nezbędznym opakowanieniem w wielu barach czy resaturacjach oraz do dań fastfod . Reklmaówki posłużą do higienicznego transportu dań cateringowych . Do miejszych jak kebab najlepsze będą małe reklamówki catringowe , mogą to być reklamówki jednorazowe z nadrukiem , do zapakowania menu box polecamy reklamówki średnie jak reklmaówka HDPE 30x55 lub torba jednorazowa 30x60 na kilka dań na wynos. Na tych dużych torbach nadrukujemy Twoje logo firmowe lub aktualną informację o promocji Twojej restauracji. Torby cateringowe wyprodukjemy dla Ciebie w Warszawie Szczecinie Legnicy oraz torby do cateringu dostarczymy do takich miast jak Kraków Katowice Bytom Sosnowiec Gliwice Poznań . Reklama na torbach caterigowych będzie idelna w Kielcach Radomiu Rzeszowie Sanoku Tarnowie czy w Zakopanem. Reklamówki foliowe nadrukiem do kebabów lub cukierni lub jednorazowe produkuje Papfol Bolesław Laskowska 18.

Torby cateringowe z nadrukiem

Torby papierowe czy foliowe

Wybór toreb rodzaju toreb do cateringu jest prosty, pakujesz w opakowania plastikowe wybierz torby foliowe

Jakie torby do cateringu ?

Można zastosować np: papierowe , ale warunek jeden , zapakuj wszystko

w eko papierowe opakowania

lub z pulpy różnych roślin

dla odważnych z mielonego bambusa

- takie są najtańsze , ale to tylko opakowanie dla super ekologów , klient zadowolony ma fajne smaczne opakowanie z bambusa.

Uwaga: mielony bambus jest podobno szkodliwy, radzę skontaktować się z Twoją Inspekcją Sanitarną lub dostawcą w celu uzyskania więcej informacji o składzie opakowania do cateringu z pulpy roślinnej.

Reklamówki do Cateringu

Produkujemy reklamówki torby cateringowe w wielu rozmiarach i różnej gramaturze folii.

bottom of page