top of page

Relamówki wielokrotnego użytku

Tu kupisz , zamówisz super mocną reklamówkę Ldpe. Do wyboru torba z nadrukiem indywidualnym lub bardzo pojemna torba foliowa z polietylenu ldpe bez nadruku logo. Oba wymiary są wyprodukowane z folii 50 mikron.

Proponujemy dwa rozmiary reklamówek wielorazowych

  • 32x10x60 cm

  • 30x8x60 cm 

 

Reklamówki wielorazowe są bardzo pojemne przez to użyteczne, warte swojej ceny według opinii wielu klientów.

Twój klient czasem się zastanawia czy warto kupić reklamówkę , jaka cena reklamówki , czy warta tej ceny torba z Twoją reklamą. 

Zaoferuj dobry sprawdzony produkt z Twoją reklamą.

Poniżej dwie propozycje toreb foliowych z nadrukiem logo, do zamówienia w Papfol Bolesław.

Reklamówka to potoczna nazwa torby reklamowej, tu kupisz torbę reklamową z nadrukiem logo w najlepszym rozmiarze 32x10x60 cm 

reklamówka wielorazowa

Ta torba zapewni Tobie właściwą reklamę i zaspokoi oczekiwania klienta który zapłacił za reklamówkę ... za torbę która reklamuje Ciebie. Torba gruba, mocna wielorazowa warta swojej ceny.

Już nigdy nie zada pytania gdzie kupić reklamówki?

Porostu tu i będzie Cię skutecznie promował.

opakowania_krakow.png
20210214_125130_edited.png

Ciut mniejsza torba foliowa. Ale też bardzo użyteczna do zakupów w Twojej firmie a jednocześnie nośnik reklamy. Niby foliówka, niby reklamówka jak jednorazowa , w takiej formie i rozmiarze może się tak kojarzyć. Ale reklamówka typu T-shirt czyli koszulka to najlepszy wybór:

  • pojemna reklamówka

  • mocna reklamówka

  • tania reklamówka

  • najtańsza reklamówka z nadrukiem

Rozmiar reklamówki wielorazowej 30x8x60 cm mocna tania reklamówka z folii Ldpe do zamówienia z nadrukiem firmowym lub bez nadruku do nabycia na stronie Shop Papfol Bolesław lub u naszych dystrybutorów w kilku kolorach folii.

reklamówka wielorazowa
bottom of page