top of page

Reklamówki ldpe
z nadrukiem

reklamówki z nadrukiem.jpg

Ceny reklamówek

Ile kosztują reklamówk
Ceny reklamówek foliowych są zależnie od rozmiaru, ilości kolorów nadruku, oraz dla reklamówek foliowych z nadrukiem logo, reklamówek z nadrukiem indywidulanym od ilości jednorazowego zamówienia.

Poniżej oferta toreb ldpe z nadrukiem w niskich nakładach.

Papfol Bolesław produkuje reklamówki,torby foliowe z nadrukiem logo dla sieci handlowych, sieci aptek, agencji reklamowych oraz dla każdego odbiorcy jednorazowe nakłady toreb reklamowych z nadrukiem, jeśli aktualnie chcesz promować wyrób, sklep, fundacje , praktycznie wszystko na najtańszym nośniku reklamy.
Mała reklamówka 25x45 LDPE z narukiem kogo 1+0 kosztuje 20 groszy netto przy zamówieniu 3 tyś sztuk. Jednorazowa cena matrycy do zamiany projektu to 100 złotych. W Papfol kupisz reklamówki Ldpe 50 mikron zgodnie z ofertą za ten nakład 700 złotych netto za bardzo mocne reklamówki Ldpe. Zapraszamy do zadawania pytań o Twój nakład i wycenę projektu.

Reklamówka Ldpe 30x55 z nadrukiem logo, bardzo popularna torba foliowa kasowa, przeznaczona do większych zakupów z folii LDPE 50 mikron. Cena za 3000 sztuk z nadrukiem indywidulanym w jednym kolorze to 25 groszy za szutukę. Dla pierwszego zamówienia konieczne bedzie wykonanie matrycy , koszt zależnie od pola zadruku 50 do 150 złotych netto. Cena całkowita z dostawą oraz uzgodnieniem projektu, propnujemy zamówenie toreb z nadrukiem w większych ilościach oraz niższej cenie.

Najlepszy wybór toreb foliowych kasowych. Torby reklamowe 32x60 to bardzo pojemne torby o udźwigu powyżej 10 kilogramów, jednak w bardzo atracyjnej cenie. Torba z nadrukiem w jednym kolorze kosztuje przy zzamówieniu jedynie 3000 szuk 30 groszy netto, do pierszego zamówienia doliczamy cenę matrycy , cena z dostawą. Za super mocne torby z folii 50 mikron zalłacisz 1000 złotych za reklamówki z nadrukiem 1+0. Polecamy większe ilości w niższej cenie.

Zamów reklamówki teraz

Kup, zanim wyczerpią się zapasy!

 

Wybierz produkt:

Dziękujemy za zamówienie!

20230401_120656_edited_edited.jpg
bottom of page