top of page

Reklamówki z dostawą do Gdańska

opakowania_gdansk.png

Reklamówki opakowania Gdańsk

Producent opakowań dostarczy do Gdańska, Gdyni Sopotu Malborka oraz do Kartuz torby foliowe z nadrukiem lub jednorazowe reklamówki oraz reklamówki wielorazowe z nadrukiem 

Papfol produkuje reklamówki foliowe, opakowania z nadrukiem firmowym, torby z nadrukiem logo do Sopotu, Malborka, Pruszcza Gdańskiego lub Łeby i Koszalina dostarczymy za free. Produkujemy reklamówki jednorazowe i wielorazowe z folii powyżej 50 mikron.

Proponujemy małe i duże reklamówki , reklamówki grube, mocne z folii LDPE, torby kasowe do większych zakupów o wytrzymałości  powyżej 10 kilogramów. 

Mocne reklamówki foliowe to specjalizacja Papfol Bolesław są wykonane z bardzo dobrych surowców , kup najtaniej reklamówki foliowe z recyklatów, są solidne i wytrzymałe.

Polecamy Papfol Bolesław ul.Laskowska 18 

tel +48 501 416 940

biuro.papfol@gmail.com

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za przesłanie!

Producent oferuje torby foliowe z nadrukiem firmowym, nadruk logo na reklamówkach jednorazowych lub torbach 50 mikron. Tanie reklamówki z logo w niskich nakładach dla firm z Gdańska Gdyni Sopotu Wejherowa , Kartuz Słupska Malborka i firm z Pomorza oferta producenta. Drukujemy logo firmowe , wykonujemy projekty i dostarczamy reklamówki. Reklamówki jednorazowe bez nadruku , z nadrukiem oraz inne opakowania. Papfol Bolesław jest producentem foli toreb reklamowych od ponad 20 lat. Zamówienia na torby z nadrukiem lub jednorazowe realizujemy poprzez dostawy kurierem do Gdańska i okolicznych miast. Specjalizacją są reklamówki foliowe z nadrukiem logo, wysyłamy próbki naszej produkcji za free sprawdź warunki w linku reklamówki Gdańsk

bottom of page