top of page
Opakowania foliowe

Typu koszulka z nadrukiem jednostronnym z możliwością nadruku logo do sześciu kolorów z palety Pantone dla farb dedykowanych do nadruku na folii. Papfol produkuje tego typu opakowania od ponad 20 lat z nadrukiem firmowym oraz zrywki jednorazowe bez nadruku w pełnym zakresie wymiarów od 16/33 do 44/90. Gramatura folii zawsze dostosowana do wielkości jednorazówki oraz jej przeznaczenia. Reklamówki jednorazowe z nadrukiem o grubości folii 10 mikrometrów maksymalna grubość dla reklamówek HDPE to 25 mikron. Jeśli chcesz zamówić grubsze to skorzystaj z naszej oferty toreb MDPE,LDPE lub PEBD. Reklamówki jednorazowe oraz wielorazowe reklamówki z nadrukiem 50, 40, 20 mikron  Reklamówki jednorazowe15.10 mikron. w rozmiarach od 16 cm do 33 cm szerokości długość reklamówki z nadrukiem logo od 33 do 65 cm.

Reklamówki jednorazowe. Producent reklamówki z nadrukiem własnym logo. Opakowania: reklamówki, torby 50 mikron z nadrukiem firmowym

Reklamówki, torby foliowe bez nadruku. Rozmiary reklamówek od 18cm do 44 cm szerokości, długość reklamówki od 33 cm do 100 cm.

Produkujemy reklamówki w wielu rozmiarach oraz ilościach dla każdej firmy z nadrukiem logo nakłady minimalne poniżej 500 złotych z dostawą gratis.

Torby foliowe

Torby foliowe wielorazowe w rozmiarach 25/6/45 28/7/50 30/8/50/30/8/54 32/10/54 32/10/54 32/10/65 z folii LDPE lub PEBD z nadrukiem logo lub bez nadruku w kolorach czarny, biały, zielony, żółty, niebieski. Grubość folii 50 mikron

Reklamówki jednorazowe poniżej 15 mikron z nadrukiem lub bez, torby reklamowe 10-15 mikron mogą

być wyprodukowane z Twoją reklamą lub torby foliowe jednorazowe HDPE bez nadruku do pakowania żywności​.

Reklamówki z nadrukiem własnym, nadruk logo do sześciu kolorów jednostronnie w nakładzie już od 2 tysiące sztuk mocne LDPE za cenę poniżej 500 złotych netto z dostawą i matrycą .. sprawdź nasze oferty na stronie przykładowe ceny reklamówek.

Eco Loop Papfol Bolesław eko torba TM– przyjazna środowisku torba z recyklingu eco-friendly-to oferta dla Ciebie 

Proponujemy torby reklamówki ekologiczne wyprodukowane z recykingu, tanie i użyteczne torby PEBD

Ceny reklamówek
Rozmiary reklamówek

Poznaj rozmiary reklamówek z naszej produkcji wybierz właściwy dla Ciebie wymiar reklamówki dobierz gramaturę folii podaj ilość kolorów nadruku prześlij zarys nadruku logo. Wyślemy najlepszą ofertę.

Rozmiary reklamówek 18/33  22/42 25/45 jednorazowe 28/50 30/50 30/54 reklamówki najbardziej popularne 32/65 42/80 duże reklamówki foliowe. Większość rozmiarów produkujemy z nadrukiem logo.

Produkujemy reklamówki z nadrukiem sprawdź nasze propozycje cenowe. Ceny reklamówek są przykładowe i nie są wiążącą ofertą tylko propozycją. Napisz zapytanie o wycenę Twojej torby reklamowej

reklamowki.hdpe@gmail.com

Lub zamów z naszej propozycji cenowych szybko odpowiem czy Twoja propozycja zakupu toreb foliowych z nadrukiem została zaakceptowana.

Do wykonania nadruku konieczne jest wyprodukowanie matrycy. Koszt matryc aktualnie to 20 gr cm2. Matryca jest wykonywana dla każdego koloru nadruku. Przykładowo cena matrycy dla pola zadruku 20x20 cm to 100 zł netto . Projekty nadruku w większości wykonujemy gratis.

Matryce są płatne tylko raz do zmiany projektu i są własnością klienta , mogą pozostać u nas do czasu następnego zamówienia,

Wszystkie ceny reklamówek z nadrukiem logo zawierają koszt dostawy. Inne opakowania na stronie sklepu dostawa gratis od 200 zł netto . Ceny w sklepie i ofertach są cenami netto. Jeśli to zgodne z przepisami towary z naszej oferty na eksport sprzedajemy w cenach netto.

Koszt dostawy do Anglii zgodnie z aktualnym cennikiem Eljot , koszt odprawy celnej wywozowej po naszej stronie. Lub odprawimy Twoją Agencją Celną 

Reklamówki jednorazowe woreczki hdpe. Hurtownia opakowań w Sosnowcu. Produkcja opakowań w Boleslawiu

Reklamówki jednorazowe HDPE to higieniczne i tanie opakowanie podstawowych produktów spożywczych. Torby foliowe do 15 mikrometrów są zwolnione z opłaty recyklingowej jeśli służą jako opakowanie produktów spożywczych przeznaczonych dla ludzi. Nie ważna jest forma torby, Zarówno worek czy reklamówka nie ważne czy na rolce czy tradycyjna zrywka koszulka również z nadrukiem jeśli jest używana jak wyżej nie podlega podatkowi. Reklamówki HDPE produkujemy typu koszulka w wielu rozmiarach o grubości folii do 15 mikron oferujemy ilości od wysyłki paczek do ilości paletowych.

Opakowania%20jednorazowe%20(1)_edited.pn
Reklamówki jednorazowe
bottom of page