top of page
Opakowania jednorazowe
Reklamówki jednorazowe

Jednym z naszych produktów są reklamówki jednorazowe. Reklamówki są do nabycia w naszym sklepie w podstawowych rozmiarach oraz wielu innych na zamówienie .Produkujemy reklamówki w kilku podstawowych kolorach oraz możliwe jest wyprodukowanie zrywek foliowych na zamówienie . 

Oferta reklamówek to:

  • reklamówki z nadrukiem

  • reklamówki małe

  • reklamówki duże

  • reklamówki na rolce

Oraz inne opakowania foliowe z nadrukiem w postaci torebek, worków, reklamówek z folii hdpe ldpe pebd .

Reklamówki jednorazowe foliowe zrywki woreczki inne opakowania do pakowania żywności, szukasz na stronie www.papfol.pl .To dobry wybór jeśli produkt ma być tani z dostawą od producenta. Papfol Bolesław Ewa Łaskawiec produkuje reklamówki jednorazowe czyli podstawowe opakowanie produktów spożywczych. Reklamówki do 15 mikrometrów są zwolnione z opłat do BDO. Producent www.papfol.pl oferuje tanie i mocne reklamówki z folii hdpe

produkcja reklamówek.jpg
Sklep z reklamówkami

Reklamówki jednorazowe to zazwyczaj cienkie reklamówki foliowe. Mogą być w formie zrywki lub odrywane z rolki. Reklamówki jednorazowe służą do pakowania produktów spożywczych zazwyczaj sprzedawanych luzem na warzywa, owoce, mięso, ryby. Reklamówka jednorazowa ma zazwyczaj kilkanaście mikron czasem poniżej 10 mikron. Są zazwyczaj przroczyste lub białe, czasem reklamówki są kolorowe , pastelowe przeaznie też do pakowania żywności , czary kolor reklamówki nie wyklucza zasosowania do pakowania produktów wymienionych wcześniej lecz powinna mić deklarację zgodności, czyli dopuszcenie do kotaktu z zywnością. Najbardziej poularnym rozmiarem reklamówki, siatki jednorazowej to 25x45 28x48 30x54 . Pomimo że to reklamówki jednorazowe są często produkowane z nadrukiem, nadruk to dobry sposób wykorzystania torby jako nośnika reklamy za niewielkie pieniądze.

reklamówki.png

Zapraszamy do wsółpracy hurtownie opakowań, proponujemy reklamówki w różnych opacjach dostosowane do lokalnego odbiorcy

Proponujemy w mniejszych ilościach zakup w firmie Opakowania Sosnowiec 1-maja 14, zawsze najlepsza cena i wysoka jakość , możliwy do zamówienia nadruk na reklamówce jednorazowej lub zamówienie ilości hurtowych dowolnych rozmiarów reklamówek jednorazowych lub toreb foliowych z LDPE. Opakowania Sosnowiec to nasz dystrybutor, i jednocześnie najlepszy sposób sprawdzenia naszej jakości reklamówek dla klientów z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Katowic gdzie dostarczymy reklamówki lub inne opakowania do sklepu lub gastronomii.

Oraz inne opakowania w tym reklamówki jednorazowe z Papfol Bolesław

bottom of page