Opakowania Sosnowiec


Hurtownia opakowań jednorazowych dla gastronomii cukierni sklepu. Firma Opakowania Sosnowiec 1 maja 14 oferuje duży wybór opakowań oraz stabilne ceny. Dostarczamy opakowania jednorazowe do Sosnowca Dąbrowy Górniczej Będzina Czeladzi oraz okolicznych miejscowości. Opakowania Sosnowiec proponuje również torby foliowe z nadrukiem w cenie producenta. W ofercie hurtowni są torby papierowe do cateringu , torby zakupowe papierowe do sklepów , torby papierowe do butików na odzież z uchwytem płaskim i sznurkowym. Torby papierowe z papieru brązowego kraft i białe torebki cukiernicze. Skontaktuj się w celu uzyskania oferty 508 289 624 lub sprawdź na stronie opakowania catering Sosnowiec

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną kalkulację i rozpocząć współpracę z producentem reklamówek foliowych reklamówek jednorazowych oraz z nadrukiem firmowym wielorazowych 50 mikron torby reklamowe typu koszulka .

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Ikona społeczna

Torby foliowe z nadrukiem: torby reklamowe z folii LDPE PEBD. ... opakowania od ponad 20 lat z nadrukiem firmowym oraz zrywki jednorazowe bez nadruku wyprodukujemy w rozmiarach od małych rekkamówek z nadrukiem  lub jednorazowe . Reklamówki z folii 50 mikron z nadrukiem lub bez logo firmowego.