top of page

Witamy na stronie producenta reklamówek foliowych.

Zaktualizowano: 31 mar 2021

Proponujemy torby z nadrukiem, reklamówki jednorazowe, opakowania foliowe z dostawą do Twojej firmy.

Reklamówki z nadrukiem wyprodukujemy zgodnie z Twoim projektem, reklamówki jednorazowe dostarczymy w najlepszej cenie adekwatną do jakości. Dostawy do małych i dużych firm stała współpraca i rzetelne ceny. Papfol Bolesław ul. Laskowska 18.


Reklamówki z nadrukiem. Gramatura folii od 10 do 50 mikron , nasze oferty na stronie ceny reklamówek


Do wyboru różne rozmiary reklamówek od małych do dużych z nadrukiem logo.
Na naszej stronie oferujemy także reklamówki jednorazowe bez nadruku logo. Wyślij zapytanie lub wykorzystaj promocje w linku reklamówki foliowe

Torby foliowe czy są szkodliwe ? Każdy produkt stworzony przez człowieka jest ingerencją w środowisko naturalne , Szkodliwa jest hodowla zwierząt , szkodliwa jest uprawa roli. Niszczeniem planety jest budownictwo mieszkaniowe. Zamachem na byt człowieka jest transport, turystyka, wytwarzanie energii elektrycznej, produkcja papieru i przede wszystkim media. W celu udowodnienia szkodliwości reklamówek przemierzają cały świat, publikują wypociny na zasadzie "kopiuj wklej" we wszystkich mediach kalkowane teksty tylko żeby była klikalność w reklamy , czyli namawiają do zbędnej konsumpcji - czyli jak wyżej niszczą ziemię obłudnicy .


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page