top of page
Reklamówki jednorazowe

w niskiej cenie na stronie producenta Papfol Bolesław. Wymiary reklamówek z nadrukiem. Oferta reklamówek-toreb foliowych.Cennik ..

Cennik reklamówek z Papfolu zobacz na stronie wraz z rozmiarami reklamówek ,reklamówki w wielu rozmiarach są stałą ofertą Papfol Ewa Łaskawiec.Prócz rozmiarów producent Papfol stale publikuje ogłoszenia sprzedaży będące jednocześnie ofertami handlowymi dla odbiorców tanich opakowań foliowych z nadrukiem lub jednorazowych zrywek. Zrywki foliowe to nie tylko reklamówki jednorazowe, produkujemy też rękawiczki zrywki z folii HDPE.Folia produkowana z polietylenu Hdpe jest produktem dedykowanym do higienicznego pakowania, domyślnie jedynym dopuszczonym do wielu celów higienicznych.Modyfikacje hdpe pozwalają na produkcję takich produktów jak: trwałe butelki, pojemniki transportowe do transportu produktów chemicznych oraz produktów codziennego użytku jak np. pieluchy jednorazowe. Papfol produkuje w dobrych cenach reklamówki z polietylenu HDPE, woreczki foliowe Hdpe ,folie do produkcji rękawiczek Hdpe.

Cena reklamówek nie zależy tylko od rozmiaru torby, cena związana jest pośrednio z gramaturą folii oraz rodzaju zastosowanego surowca.Do produkcji reklamówek foliowych używamy surowca dedykowanego do gramatury folii oraz wymiaru .Małe relamóweczki w rozmiarze np.18/6/33 lub 22/6/42 produkujemy wyłącznie z polietylenu HDPE,powód? w tym rozmiarze nie jest zasadnie zużycie dużej ilości polietylenu ,reklamówki mają grubość do 15 mikron. Większe rozmiary reklamówek to również większa cena oraz możliwość większej nośności torby foliowej. Torby foliowe w rozmiarach od 25/6/45 do 32/10/65 wyprodukujemy z dowolnego surowca jak np.HDPE,MDPE,LDPE. Każdy typ polietylenu to różne przeznaczenie .Torby z HDPE gramatura do 25 mikron. Torby z MDPE gramatura od 20 do 50 mikron. Torby LDPE produkujemy o grubości od 40 mikrometrów.

Wszystkie rozmiary reklamówek wyżej wymienione od 18/33 do 32/65 są produkowane z nadrukiem logo lub bez nadruku w niskiej cenie.

bottom of page