Torby foliowe z nadrukiem.png

Nasza produkcja to reklamówki wyprodukowane zgodnie z Twoją specyfikacją , mocne trwałe torby z nadrukiem lub reklamówki jednrazówki foliowe .Papfol Ewa Łaskawiec produkuje reklamówki,torby opakowania od ponad 20 lat.Szukaj naszych referencji w necie lub dodaj na google maps.

Jakie rodzaje reklamówek produkujemy? Produkujemy reklamówki typu koszulka w wersji jako jednorazowe lub super mocne reklamówki LDPE.

Czy nadruk na reklamówkach jest możliwy? Tak drukujemy reklamówki z nadrukiem.

Jakie rozmiary reklamówek są produkowane w Papfol Ewa Łaskawiec.

Papfol produkuje reklamówki,torby foliowe w rozmiarach od małych jednorazówek np. 18/6/33 poprzez uniwersalne od 25/6/45 lub 28/7/50 większe reklamówki 30/8/54

Wszystkie podane rozmiary reklamówek mogą być wykonane z mocnej folii Ldpe lub jednorazówki Hdpe.Czy Papfol produkuje większe reklamówki foliowe? Tak produkujemy również reklamówki w rozmiarze 32/10/65 tu jest możliwy nadruk logo oraz wykonanie z folii o gramaturze od 14 do 55 mikrometrów,oraz super duże reklamówki 43/10/80 z folii HDPE.

Reklamówki z nadrukiem logo,torby foliowe oraz inne reklamówki jak reklamówki jednorazowe wytwarzane przez firmę Papfol Ewa Łaskawiec charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością, ale dostępne są również w wielu różnych wersjach. Dzięki temu klienci mają pewność, że znajdą dokładnie to, czego szukają. Dzięki najlepszym materiałom, najnowocześniejszym technologiom produkcji i wykwalifikowanym pracownikom gwarantujemy pełną satysfakcję.

 Reklamówki z nadrukiem | Torby foliowe z nadrukiem | Reklamówki jednorazowe

Opakowania foliowe z nadrukiem.Reklamówki wielorazowe oraz jednorazowe,woreczki hdpe

Więcej informacji na stronach:Torby foliowe,Reklamówki z nadrukiem Łódź.Reklamówki Katowice

Produkcja opakowań Papfol  32-329 Bolesław ul.Laskowska 18

Kontakt zamówienia reklamowki.hdpe@gmail com  Piotr +48 501 416 940 biuro.papfol@gmail.com

Reklamówki z nadrukiem.Torby HDPE,LDPE.MDPE lub jednorazowe.Strona producenta opakowań,polietylenu hdpe lub ldpe.Woreczki foliowe.torebki jednorazowe do pakowania produktów spożywczych.Produkujemy tanie reklamówki z nadrukiem.Nadruki logo na opakowaniach sklepu,cateringu,firmy,produkcji rolnej,Torby reklamowe jednorazowe oraz wielorazowe 50 mikron z folii ldpe..Oferta producenta Papfol dostawa do Twojej firmy gratis.
 

Torby foliowe

Imię *

Email *

Telefon

Adres

Temat

Wiadomość

Reklamówki.Torby foliowe.Produkcja reklamówek

Go to link